☰ Меню
☰ Каталог
ГлавнаяНайбільший вибір Фітжетів

Форма поиска

Найбільший вибір Фітжетів

Що таке фіджети?

Фіджети - маленькі, кишенькові іграшки, призначені для того, щоб тримати руки зайнятими. Це інструменти саморегуляції, які допомагають зосередитися, , заспокоїтися і активно слухати. Фіджети можуть бути різної форми, розміру і текстури. Це можуть бути як і м’ячики - антистрес, так і будь-які предмети, зазвичай невеличкого розміру, використовуються як іграшки, що сприяють руху та тактильному введенню і є край необхідними для навчання деяких дітей.

Для кого?
Педагоги легко визначають неспокійних та тривожних дітей. Це та дитина, яка завжди встає, щоб підточити свій олівець, йде до умивальника, хоча 5 хвилин тому вже мила руки або п’є воду здається разів 100. Ми звертаємо увагу на дитину, яка постійно стукає ногою, копається в речах. Ми знаємо, що саме ці діти переривають процес навчання, оскільки ці порушення поведінки важко ігнорувати. Дитина також заважає вчитися не тільки іншим дітям, але й собі, продуктивність навчання знижується, оскільки такій дитині важко зосередитися і довго утримувати увагу.

Як це працює?
Отже, як ми можемо допомогти такій дитині контролювати свої рухи і фактично покращити своє навчання? Якщо дію можна скерувати, це може поліпшити навчання. Крім того, рух є необхідним для навчання, оскільки учневі потрібно використовувати як ліву, так і праву півкулі мозку.
Але коли дитина не може встати і ходити під час заняття або піти та зробити собі чаю, щоб заспокоїтися, може бути корисним використання фіджета, щоб залишатися зосередженим та спокійним. 

Фіджети- це доступно, легко і підходить для дітей будь-якого віку, та навіть для дорослих. Їх можна зробити вдома власноруч, наприклад, наповнити повітряну кульку борошном, рисом, вівсяною крупою або іншим матеріалом, що зацікавить дитину. Звичайно, можна придбати і готові варіанти.

Заявка на обратный звонок
Сообщить о наличии
Быстрый заказ